Rodzinie Marka Świerca
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.02.2020
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.02.2020
Nowa Trybuna Opolska
Odszedł redaktor
Marek Świercz
przez dekady opolski i ogólnopolski
dziennikarz prasowy.
Przez wiele ostatnich lat jeden z najbardziej znanych dziennikarzy Radia Opole. Redaktor z krwi i kości. Pracowity, zawsze merytoryczny i przygotowany.
Prywatnie po prostu dobry człowiek.
Jako dziennikarz wspaniale radził sobie w zawodowych relacjach z politykami, zawsze trzymając stronę obiektywizmu, prawdy i kultury przekazu.
W imieniu Mieszkańców Opola
składamy
wyrazy współczucia
najbliższej Rodzinie,
Przyjaciołom, Znajomym
Łukasz Sowada
Przewodniczący
Rady Miasta Opola
Arkadiusz Wiśniewski
Prezydent
Miasta Opola
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia