Edward Kaniewski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2020
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2020
Dziennik Zachodni
Zarząd Koła Przewodników Miejskich i Terenowych
przy Górnośląskim Oddziale PTTK w Katowicach
zawiadamia,
że odszedł od nas już na zawsze
nasz Kolega, wspaniały przewodnik
Edward Kaniewski
Ostatnie pożegnanie z Nim odbędzie się
w dniu 21 stycznia 2020 roku o godz. 12.00
w Parku Pamięci Ruda Śląska Kochłowice.
Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Edwarda Kaniewskiego
wspaniałego pedagoga i społecznika,
Wiceprzewodniczącego Samorządu Przewodników Turystycznych,
Członka Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego,
byłego Prezesa Koła Przewodników Miejskich i Terenowych Górnośląskiego Oddziału PTTK w Katowicach,
wielokrotnie odznaczanego za swą działalność
m.in. Brązowym Krzyżem Zasługi, Złotą Honorową Odznaką PTTK,
Odznaką „Za Zasługi dla Województwa Śląskiego
oraz wieloma wyróżnieniami branżowymi.
Rodzinie, Najbliższym,
Przyjaciołom i Współpracownikom Zmarłego
oraz
całemu środowisku przewodników związanych z PTTK
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Maciej Biskupski
Przewodniczący Rady Miasta Katowice
Marcin Krupa
Prezydent Miasta Katowice
Zawiadamiamy, że w dniu 15 stycznia 2020 r.
odszedł na wieczną wędrówkę
nasz wspaniały Kolega, Przyjaciel,
Przewodnik turystyczny PTTK
śp
Edward Kaniewski
Uroczyste pożegnanie odbędzie się
w Parku Pamięci w Rudzie Śl.
w dniu 21 stycznia (wtorek) o godz. 12.00.
Pogrzeb w środę, 22 stycznia na cmentarzu parafialnymkościoła św. Doroty w miejscowości Orle, pow. radziejowski.
Cześć Jego Pamięci!
Samorząd Przewodników Turystycznych PTTK
woj. śląskiego
Żegnamy dziś wychowawcę młodzieży,
wybitnego przewodnika PTTK
Edwarda Kaniewskiego
Wyrazy głębokiego współczucia
Jego Bliskim oraz Przyjaciołom
przekazuje
Zarząd Górnośląskiego Oddziału PTTK
w Katowicach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Uczeń ZSŁ
3 l
MICHALINA BAJOR
6 l
Iza
6 l