KAROLINA HELENA BARABAS, JULIA PAWLAK, WIKTORIA PIETRAS, AMELIA WIECZOREK, MAŁGORZATA TYMIENIECKA

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2019
Głos Koszaliński

To takie piękne, kiedy przyjaźń jak róża kwitnie...

To takie niezwykłe, kiedy przyjaźń łączy na zawsze...

Dnia 4 stycznia 2019 roku odeszły śmiercią tragiczną Przyjaciółki, które były też Ukochanymi Córkami, Siostrami i Wnuczkami

śp.

KAROLINA HELENA BARABAS

JULIA PAWLAK

WIKTORIA PIETRAS

AMELIA WIECZOREK

MAŁGORZATA TYMIENIECKA

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się mszą żałobną, która będzie odprawiona dnia 10 stycznia 2019 roku o godzinie 11.00 w Kościele Parafialnym pw. św. Kazimierza w Koszalinie. Kondukt żałobny będzie uformowany przy wejściu E (od ul. Kamieniarskiej) i wyruszy o godzinie 14.00 na Cmentarz Komunalny w Koszalinie.

Pogrążone w smutku Rodziny

Prosimy o nieskładanie kondolencji

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie zgasną w naszych wspomnieniach – zawsze będziemy pamiętać, kochać i czerpać siłę z ich ducha.

MN


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo przykro, że przez głupotę jednego człowieka, zginęło 5 młodych osób. Dzięki Jezusowi mamy nie tylko nadzieję, ale pewność że śmierć to nie koniec, a początek. Odpoczywajcie w pokoju. Wyrazy współczucia dla Rodzin.

MK


1 r

Łzy spływają po policzkach jak krople deszczu po szybie Płaczę ,a ze mną cały świat Nad utraconym szczęściem Gdziekolwiek jesteście nich Wasz sen będzie spokojny.:(*)(*)(*)(​​*)(*)

przemysław kotomski


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla rodziny i bliskich dziewczynek

przemek


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech nasz Pan błogosławi i pocieszy ciebie i twoją rodzinę w tym okresie smutku. Proszę przyjąć moje szczere kondolencje”. spoczywajcie w pokoju

przemek


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziewczyny, myślę o Was często i aż mi się płakać chce...

Dominika Kucharska


5 l

XD

Twój stary


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brak slow na ta tragedie. Najszczersze wspolczucie dla rodzin dziewczynek i duzo sily do zycia. Spijcie Aniolki

Magdalena


5 l

Żyłyście tak krótko... zostawiłyście po sobie wiele wspomnień. Nigdy o Was nie zapomnimy:( Spoczywajcie w pokoju [*]

Julia


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
myślę o Tobie Karolina często...:(

Beata


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie mogę znaleźć odpowiednich słów

Aleksandra Anna Julia Kowalówka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodzin

Lublinianka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodzin. Spoczywajcie w pokoju.

Ewa Kowalska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

KOSZALINIANKA


7 l

Na zawsze w moim sercu. Dziewczynki spoczywajcie. Moje kondolencje. Do zobaczenia kiedyś tam na górze...

Oliwia


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Piękne Anioły gdzie lecicie, piękne Anioły co robicie. Już znacie tajemnicę nieodkrytą. Jesteście wolne. Jednak będąc matką córki tak podobnej do Karoliny, serce pęka. Matko, co Ty musisz teraz przeżywać. Matko, brak słów które ukoją Twój ból....

Karolina


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
DLA WSZYSTKICH RODZIN NAJSZCZERSZE WYRAZY WSPOLCZUCIA

KOSZALINIANKA


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kondolencje dla Rodzin dziewczynek. Rodzice musicie być silni choć serce krwawi. Czas trochę zaleczy rany lecz ślad pozostanie tak jak nadzieja że się kiedyś wszyscy spotkamy tam na górze... wyrazy współczucia. ....

Agnieszka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cztery wspaniałe aniołki. Do zobaczenia, kiedyś tam na górze.

Natalia.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

KOSZALINIANKA NA EMIGRACJI


7 l

Spoczywajcie w spokoju.Wojciech Świnoujście

Wojciech


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W życiu nie pomyślałbym, że pozornie tak daleka tragedia może dotknąć tak mocno. Niemożliwe. Niewyobrażalne. Nielogiczne. A jednak. Codziennie myślę, codziennie rozważam i codziennie chciałbym, by tamten 4. dzień stycznia rozegrał się na nowo - bez tego dramatu. To jednak nie jest możliwe. Mimo to, w moich myślach żyjecie cały czas i gdy tylko czas pozwoli, przejadę ten niemały dystans, by odwiedzić was na cmentarzu. Pamiętamy na zawsze! :)

Szymon


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Miałyście całe życie przed sobą. Wasi ojcowie marzyli o tym, że kiedyś Was odprowadzą do ołtarza. A tu wystarczyła tylko jedna chwila. By wszystko zniweczyć! Czy to musiało się stać? Chyba nie! Spoczywajcie w pokoju aniołki przyjaźni!! ;((

Dariusz Wiszowaty


7 l

Muzyka jest dookoła słychać ją wszędzie.....

ritarusiecks


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia