Elżbiety Kołodziejczyk-Grelak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.12.2018
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.12.2018
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że w dniu 9.12.2018 r. przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszej Koleżanki
ś+p
Elżbiety
Kołodziejczyk-Grelak
wieloletniego kuratora zawodowego
w Sądzie Rejonowym w Miechowie.
Pani Elżbieta Kołodziejczyk-Grelak
w ciągu pięćdziesięciu lat pracy miała wielki wpływ
na kształcenie i przygotowywanie następnych pokoleń kuratorów oraz podopiecznych.
Była Osobą radosną, serdeczną i życzliwą
w stosunku do każdego człowieka.
Będzie nam Ciebie brakowało, Elu.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Sądowi Kuratorzy Okręgu Krakowskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Magda
7 l
Iza
7 l