Arnold Pujsza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2019
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2019
Głos Wielkopolski
Z ogromnym smutkiem pożegnaliśmy
naszego Kolegę
ś+p
Arnolda Pujszę
Aktora Teatru Muzycznego w Poznaniu od 2002 roku.
Odtwórcę wielu znakomitych ról
oraz reżysera i asystenta reżysera.
Byłeś dobrym człowiekiem, Arnoldzie, pełnym ciepła i życzliwości, wzorem i przewodnikiem dla swoich scenicznych następców.
Będzie nam Ciebie bardzo brakowało!
Dyrekcja i Pracownicy
Teatru Muzycznego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia