Tadeusz Badzio
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.03.2020
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.03.2020
Dziennik Bałtycki
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 marca 2020 r.
odszedł od nas kochany Mąż, Tatuś i Dziadek
ś+p
Tadeusz Badzio
Msza św. żałobna zostanie odprawiona
dnia 7 marca 2020 r. o godz. 11.00
w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Gdańsku.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30
na cmentarzu Oliwskim.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy
ś+p
Tadeusza Badzio
Profesora Akademii Medycznej w Gdańsku.
wieloletniego naszego współpracownika,
przyjaciela i mentora.
Współtwórcę przedmiotów – biochemia kliniczna
i chemia kliniczna - w AMG.
Pioniera idei zapewnienia jakości wyników
badań laboratoryjnych.
Przyjaciele z Katedry Analityki Klinicznej
Katedry Biochemii Klinicznej
Katedry Patofizjologii Fizjologicznej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
krystyna
6 l