Andrzej Grzelachowski-Aga

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.09.2019
Głos Wielkopolski

W dniu 10 września 2019 roku
odszedł niespodziewanie,
pozostawiając nas w głębokim smutku,
nasz Drogi Przyjaciel

ś+p
Andrzej

Grzelachowski-Aga

Artysta plastyk, znany w świecie rzeźbiarz
nagrodzony w 2009 r. Srebrnym Medalem
Zasłużony Kulturze „ Gloria Artis”;
w 1995 r. wpisany na listę zasłużonych Wielkopolan;
Wolontariusz Roku 2001;
społecznik uhonorowany tytułem
„Człowiek Wielkiego Serca”;
wieloletni opiekun i nauczyciel
niepełnosprawnych artystów;
podróżnik, znawca kultury Czarnego Lądu,
zafascynowany Afryką wspaniały gawędziarz
odszedł tak jak żył - skromnie i bez rozgłosu
AGA!
Będzie nam Ciebie bardzo brakowało! KWAHERI!
Majka Konieczna, Dana Topolska,
Grażyna Mikołajewska, Daniela Jaskier, Zbyszek Kwias, Magda, Ola, Wojtek, Piotr Konieczni

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aga, znów wyjechałeś daleko, do pięknych, ciepłych krajów... zostawiłeś nas w smutku i tęsknocie, ale to tylko na chwilę, na mgnienie oka, bo cóz znaczy dla wieczności kilka lat? Nic . Tam czas nie istnieje. Tam nie ma chorób i bólu. Kiedyś się wszyscy spotkamy, znów nas zabierzesz na plener nad piękne niebiańskie jezioro i namalujemy Nasz Kolorowy Dobry Świat. Do zobaczenia... Boguśka i Jurek

Bogusława Omelczuk


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
AGA. Pewność mam, że Ty nie odszedłeś. JESTEŚ w mojej myśli i będziesz w pamięci. A jak się spotkamy, kiedyś, to skończymy naszą rozmowę ... o życiu, kolorze i słowie...

dorota szachewicz


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ŻEGNAJ .

MARIOLA WOWER


6 l

"AGA" potrzebuję Ciebie.Wstań

Jadwiga Markur


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia