Jarosław Samsel

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.04.2020
Dziennik Bałtycki

23 kwietnia 2020 roku po długiej chorobie
odszedł w swój Podwodny Wielki Błękit

Jarosław Samsel

autor wielu filmów przyrodniczych.

Jarku, dziękuję za setki wspólnie spędzonych godzin
na wyprawach z kamerą i przy montażach...

Przyjacielu, żegnaj.

Andrzej Mielczarek

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 23 kwietnia 2020 r. zmarł
nasz kolega i przyjaciel
Ś.P.
dr inż. Jarosław Samsel
Prezes Klubu Turystyki Podwodnej KORAL przy Oddziale Morskim PTTK w Gdyni
oraz członek Pomorskiej Komisji Fotografii Krajoznawczej PTTK w Gdańsku.
Pogrzeb odbędzie się w środę 29 kwietnia 2020 r. godz. 13.00
na Gdyńskim Cmentarzu Komunalnym - Pierwoszyno w Kosakowie
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia składają
członkowie PTTK woj. pomorskiego

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
To niepowetowana strata

kkk


1 r

Dopiero kilka dni temu dotarła do mnie Ta smutna wiadomość. Nie znałem Cię długo - ale uczestniczyłeś w moim najpiękniejszym jak dotychczas nurkowaniu. Jestem dumny, że mogłem pokazać Ci "Franceskę di Rimini" w Jezerach w Chorwacji. Z Twoich ujęć powstał przepiękny film, który ciągle podziwiam i pokazuję młodym adeptom naszej pasji. Podziwiaj nieskończenie Wielki Błękit. Odpoczywaj w pokoju.

Piotr Musielak


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj dotarła do mnie ta smutna wiadomość, żal, czas zabiera nas wszystkich. Jarka dawno nie widziałem ale pamiętam Go jako mojego sąsiada, który na obozie klubu Wrak w 1977 na Powidzu zabrał mnie na moje pierwsze nurkowanie. Pierwszy raz pamięta się do śmierci. Cześć Twojej Pamięci

Tomasz Sasin


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość

Krzysztof


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj Jarku. Tyle wspomnień staje przed oczami.

Mirka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
niech odpoczywa w spokoju wiecznym...

jakub


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
zegnaj kolego odpoczywaj w spokoju wiecznym...

barbara


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia