Pawła Aleksiuma
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2020
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2020
Gazeta Wrocławska
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy
naszego Górnika
ś+p
Pawła Aleksiuma
7 lutego 2020 roku zginął na stanowisku pracy.
Łącząc się w bólu i żałobie
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy
wyrazy najszczerszego i głębokiego współczucia.
Zarząd KGHM Polska Miedź S.A.,
Dyrekcja Oddziału Zakłady Górnicze „Rudna”,
Koleżanki i Koledzy z KGHM Polska Miedź S.A.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia