Bożena Raszeja - Wanic
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.03.2019
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.03.2019
Głos Wielkopolski
Z głębokim bólem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp
Pani prof. dr hab. med.
Bożeny Raszei-Wanic
długoletniej Kierownik Kliniki Nadciśnienia Tętniczego
Szpitala Przemienienia Pańskiego w Poznaniu.
Była naszym Nauczycielem o wielkim sercu
i zaangażowaniu w kształceniu kadry lekarskiej,
niosąca pomoc w zdobywaniu przez nas specjalizacji
i stopni naukowych, a jednocześnie ucząca nas empatii
i troski o chorych, a także tolerancji
i taktu we wzajemnych kontaktach.
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia
Kierownik i Zespół
Katedry i Kliniki Hipertensjologii,
Angiologii i Chorób Wewnętrznych
UM w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Emilia Wierzbinska
7 l
Bogdan Miśkowiak
7 l
Ewa Chmara
7 l
Marysia i Maciej
7 l