Jolanta Irena Szczypińska zd. Joachimiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2018
Głos Szczeciński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2018
Głos Szczeciński
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o przedwczesnej śmierci
Jolanty Ireny Szczypińskiej
z domu Joachimiak
Poseł IV, V, VI, VII i VIII kadencji Sejmu RP,
wiceprzewodniczącej Klubu Parlamentarnego
Prawo i Sprawiedliwość, wiceprzewodniczącej
Komisji Zdrowia (2005-07),
wiceprzewodniczącej Komisji Regulaminowej
i Spraw Poselskich (2011-14).
Pielęgniarki, działaczki „Solidarności”,
podziemia solidarnościowego,
Porozumienia Centrum oraz Prawa i Sprawiedliwości.
Nasza droga koleżanka, która od lat zmagała się z ciężką chorobą, niezłomnie służyła Polsce.
Niech odpoczywa w pokoju.
W imieniu Posłów i Senatorów Prawa i Sprawiedliwości
Ryszard Terlecki
Przewodniczący Klubu Parlamentarnego
Prawo i Sprawiedliwość
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia