Maria Suhak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2020
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2020
Nowosci
Składamy serdeczne podziękowania
Siostrze Weronice,
Dyrektor Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego,
prowadzonego przez Zgromadzenie C.M.B.B. „Serafitki” przy ul. Paderewskiego 2 w Toruniu,
oraz pozostałym Siostrom Zakonnym, całemu personelowi lekarsko-medycznemu, wszystkim Paniom z fizjoterapii i rehabilitacji oraz pozostałym Pracownikom Zakładu.
Wyrazy najwyższego uznania za profesjonalną opiekę, okazywanie serca i empatii dla naszej mamy
ś tp
Marii Suhak
serdeczne Bóg zapłać.
Z wyrazami wdzięczności
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia