Z wielkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2019
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2019
Gazeta Wrocławska
Z wielkim bólem żegnamy Panią
Leokadię Karwat
wieloletnią emerytowaną Dyrektor
Szkoły Podstawowej nr 14 w Głogowie.
Rodzinie i Bliskim
składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Prezydent Miasta Głogowa
Rafael Rokaszewicz
wraz z pracownikami Działu Edukacji Urzędu Miejskiego
w Głogowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia