Zgaslas na
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2019
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2019
Nowosci
Zgasłaś nam jak świecy płomyk
Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna.
I tylko smutek bolesny
i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie,
bo zawsze myślami będziemy przy Tobie.
Tymi słowami chciałabym podziękować
wszystkim Przyjaciołom, Sąsiadom
oraz Delegacji z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
na Bielanach w Toruniu
za modlitwę, złożone piękne wieńce, kwiaty.
Za okazanie wiele serca, życzliwości i współczucia
na ceremonii pogrzebowej
ś+p
Danuty Lubarskiej
Matka, to osoba, która potrafi kochać najmocniej
i widzieć w swoich najbliższych to, co najlepsze.
Pomimo, że chorowała,
to każdy z nas wierzył, że będzie żyła.
Niestety, przegrała walkę.
Odeszła tak, jak żyła, skromnie, bez bólu i po cichu.
Dziękuję również wszystkim tym,
którzy zostawili swoje sprawy, obowiązki
i przyjechali, bądź przyszli, aby modlić się
i uczestniczyć w pogrzebie.
Składam wyrazy wdzięczności i szacunku.
Małgorzata Lubarska
wraz z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia