Andrzej Michalik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2018
Dziennik Bałtycki

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 15 listopada 2018 r. odszedł od nas
najukochańszy Mąż, Tatuś i Dziadek

ś+p
Andrzej Michalik

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 21 listopada 2018 r. o godz. 12.00
w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Gdańsku.
Pogrzeb tego samego dnia o godz. 13.30
na cmentarzu Srebrzysko, nowa kaplica.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

Z głębokim żalem informujemy,
że w dniu 15 listopada 2018 roku w wieku 87 lat zmarł

ś+p

mgr inż.
Andrzej Michalik

wybitny konstruktor, zasłużony wieloletni emerytowany pracownik Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji
i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Całe zawodowe życie poświęcił projektowaniu i budowie urządzeń hydroakustycznych i nawigacyjnych.
Pozostanie w naszej pamięci jako zawsze pogodny,
życzliwy, sympatyczny i uczynny kolega.
Rodzinie Zmarłego
składamy serdeczne wyrazy współczucia

przyjaciele, koledzy i pracownicy
Katedry Systemów Elektroniki Morskiej
Politechniki Gdańskiej

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że dnia 15 listopada 2018 roku zmarł

ś+p

mgr inż. Andrzej Michalik
zasłużony, wieloletni, emerytowany pracownik
Zakładu Hydroakustyki Wydziału Elektroniki,
Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Zmarły cieszył się wielkim szacunkiem
wśród pracowników i studentów Wydziału.
Pozostanie w naszej pamięci
jako człowiek szlachetny i sumienny.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się 21.11.2018 r. o godz. 12.00
w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
na ul. Curie-Skłodowskiej w Gdańsku.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
tego samego dnia o godz. 13.30
na Cmentarzu Srebrzysko (nowa kaplica).
Serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie Zmarłego
składają

Dziekan, pracownicy i Rada Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Z żalem zawiadamiamy
że w dniu 15 listopada 2018 roku zmarł

ś+p

Andrzej Michalik

Harcerz, inżynier elektronik, konstruktor
nasz Przyjaciel i nieodżałowany Sąsiad.

Żonie i Dzieciom
składamy wyrazy głębokiego współczucia

mieszkańcy ulicy Krętej

Msza Święta odprawiona zostanie w środę
21 listopada 2018 roku o godz. 12.00
w Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej
(ul. Curie-Skłodowskiej).
Pogrzeb na cmentarzu Srebrzysko (Nowa Kaplica)
po Mszy Świętej o godz. 13.30.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

EM


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech odpoczywa w spokoju na wieki...

Jan Machałek


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Danuta Sosnowska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
NIech odpoczywa w spokoju wiecznym...

Jan Chrzaniec


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia