Grażyna Siekierzyńska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2019
Gazeta Lubuska

„Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jakbyś nie chciała swym odejściem smucić.
Jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić”

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że 27 marca 2019 roku odeszła od nas zbyt wcześnie
nasza Córka, Siostra, Ciocia i Przyjaciel
Grażyna Siekierzyńska

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek,
1 kwietnia 2019 roku o godz. 11.20
na cmentarzu komunalnym (starym)
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie

Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
..."Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia" (J 8,12)

Ptyś


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję Ci D.D. za 8 kwietnia 2018 r.

Ewa


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
DO M... Precz z moich oczu!... posłucham od razu, Precz z mego serca!... i serce posłucha, Precz z mej pamięci!... nie tego rozkazu Moja i twoja pamięć nie posłucha. Jak cień tym dłuższy, gdy padnie z daleka, Tym szerzej koło żałobne roztoczy, - Tak moja postać, im dalej ucieka, Tym grubszym kirem twą pamięć pomroczy. Na każdym miejscu i o każdej dobie, Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił, Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie, Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił. Czy zadumana w samotnej komorze Do arfy zbliżysz nieumyślną rękę, Przypomnisz sobie: właśnie o tej porze Śpiewałam jemu tę samę piosenkę. Czy grają w szachy, gdy pierwszymi ściegi Śmiertelna złowi króla twego matnia, Pomyślisz sobie: tak stały szeregi, Gdy się skończyła nasza gra ostatnia. Czy to na balu w chwilach odpoczynku Siędziesz, nim muzyk tańce zapowiedział, Obaczysz próżne miejsce przy kominku, Pomyślisz sobie: on tam ze mną siedział. Czy książkę weźmiesz, gdzie smutnym wyrokiem Stargane ujrzysz kochanków nadzieje, Złożywszy książkę z westchnieniem głębokiem, Pomyślisz sobie: ach! to nasze dzieje... A jeśli autor po zawiłej probie Parę miłośną na ostatek złączył, Zagasisz świecę i pomyślisz sobie: Czemu nasz romans tak się nie zakończył?... Wtem błyskawica nocna zamigoce: Sucha w ogrodzie zaszeleszczy grusza I puszczyk z jękiem w okno zalopoce... Pomyślisz sobie, że to moja dusza. Tak w każdym miejscu i o każdej dobie, Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił, Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie, Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił. A.Mickiewicz

M.P.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
List Judy 20 Wy zaś, umiłowani, budując samych siebie, na fundamencie waszej najświętszej wiary, w Duchu Świętym się módlcie 21 i w miłości Bożej strzeżcie samych siebie, oczekując miłosierdzia Pana naszego Jezusa Chrystusa, [które wiedzie] ku życiu wiecznemu. 22 14 Dla jednych miejcie litość, dla tych, którzy mają wątpliwości: 23 ratujcie [ich]15, wyrywając z ognia, dla drugich zaś miejcie litość z obawą, mając w nienawiści nawet chiton15 zbrukany przez ciało.

E.S.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam....

Ewa


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
1 Koryntian 15: 51-53 51 Oto ogłaszam wam tajemnicę: nie wszyscy pomrzemy, lecz wszyscy będziemy odmienieni18. 52 W jednym momencie, w mgnieniu oka, na dźwięk ostatniej trąby - zabrzmi bowiem trąba - umarli powstaną nienaruszeni, a my będziemy odmienieni19. 53 Trzeba, ażeby to, co zniszczalne, przyodziało się w niezniszczalność, a to, co śmiertelne, przyodziało się w nieśmiertelność.

E.S.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PSALM 231 Bóg pasterzem i gospodarzem 1 Psalm. Dawidowy. Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. 2 Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: 3 orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. 4 Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. 5 Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. 6 Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.

E.S.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś...

E.S.


7 l

Dziękuję za Twój film...

Ewa


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
..."I ponownie stwierdziłem pod słońcem, że nie najszybszym przypada nagroda i nie najdzielniejszym zwycięstwo, również nie najmędrsi zdobywają chleb, a najroztropniejsi bogactwo, ani najuczeńsi uznanie, lecz że odpowiedni czas i przypadek stanowią o powodzeniu ich wszystkich"... Księga Kaznodzei Salomona 9:11

E.S.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już [odtąd] nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły" Apokalipsa Jana 21:4

Kwiatek & Płatek


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już [odtąd] nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły" Apokalipsa Jana 21:4

Kwiatek & Płatek


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiosna, to nie czas na umieranie...Jesteś w naszych sercach Kochanie...

E.S.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś...

Ptyś


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Córeczko, śpij spokojnie. Nie ma już cierpienia. Żal za Tobą łamie nam serca. Czekaj na nas Kochanie....Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.

Rodzice


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś Twój pogrzeb. Taki piękny słoneczny dzień, to nie czas na śmierć. To czas na życie...Popatrz na horyzont gdzieś tam jak lubiłaś, gdzieś tam pędzą konie z rozwianymi grzywami...tak je kochałaś.Pamiętasz? Będzie nam Cię tu brakowało, Twojego uśmiechu i dobrego serca. Do zobaczenia!

Ewa


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję Ci za wszystko D.D.

Ewa


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia