Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.11.2018
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.11.2018
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Aleksandry Polak
Zasłużonej Niepołomiczanki,
wieloletniej Prezes Towarzystwa Miłośników Muzyki
i Śpiewu im. St. Moniuszki w Niepołomicach,
propagatorki działań na rzecz muzyki i edukacji artystycznej dla społeczności lokalnej.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Roman Ptak
Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice
oraz
Marek Ciastoń
Przewodniczący Rady Miejskiej w Niepołomicach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia