Włodzimierz Kasierski
This was published in the following publications on 08.01.2020:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 08.01.2020:
Express Bydgoski
Zarząd Krajowy
Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy
z wielkim bólem przyjął informację o śmierci
ś+p
dr.Włodzimierza Kasierskiego
z Bydgoszczy – jednego z założycieli i długoletniego,
zasłużonego działacza Związku.
Dr Włodzimierz Kasierski włożył wielki osobisty wkład
w organizację struktur OZZL.
Przez kilka kadencji był wiceprzewodniczącym
Zarządu Krajowego OZZL i jednym z najaktywniejszych
jego działaczy.
Współorganizował i brał udział we wszystkich działaniach związku w latach 90. ub. wieku
i w pierwszej dekadzie lat dwutysięcznych.
Pracę w OZZL traktował zawsze jako działania
na rzecz środowiska lekarskiego i pacjentów.
Do ostatnich dni życia był aktywnym zawodowo lekarzem, służąc swoją pracą chorym.
Składamy Mu za to wielkie podziękowania i wielkie uznanie.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd Krajowy OZZL
Z wielkim smutkiem żegnamy Naszego Kolegę
Lekarza
Włodzimierza Kasierskiego
aktywnie działającego na rzecz lekarzy,
członków Bydgoskiej Izby Lekarskiej.
W imieniu Samorządu Lekarskiego
serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie Zmarłego
składa
Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej Bydgoskiej Izby Lekarskiej dr n. med. Marek Bronisz
„Żyłeś dla nas i dla innych, szanowaliśmy Cię wszyscy”
Najbliższej Rodzinie
wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
ś+p
Doktora
Włodzimierza Kasierskiego
składa
Zarząd wraz z Pracownikami
Wielospecjalistycznego Ośrodka Zdrowia „Gryf-Med” Sp. z o.o.
w Bydgoszczy
End of content
No more pages to load