Maria Małgorzata Stobiecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.07.2019
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.07.2019
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy,
że 26 czerwca 2019 roku zmarła
ś+p
Maria Małgorzata Stobiecka
wieloletni pracownik Instytutu Geologii UAM,
Osoba ciepła, otwarta, ciekawa świata i ludzi,
o niepowtarzalnym stylu,
mająca przyjazne relacje
ze studentami i wszystkimi pracownikami,
od doktorantów do profesorów,
towarzysząca nam przy zdobywaniu
kolejnych stopni akademickich,
współtworząca historię i legendę
Instytutu Geologii w Poznaniu.
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Instytutu Geologii UAM
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Rd
1 r