Stanisław Cebulski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2009
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2009
Gazeta Wrocławska
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi
Stanisława Cebulskiego
długoletniego pracownika SM "Stoczniowiec".
Pełnego energii, dobrego i życzliwego człowieka.
Zachowamy Go w pamięci.
Łączymy się w żalu z Rodziną.
Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej "STOCZNIOWIEC".
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia