Maria Pągowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2020
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 1 lutego 2020 r. zmarła
ś+p
mgrMaria Pągowska
długoletni emerytowany
pracownik Politechniki Poznańskiej,
Kwestor Politechniki Poznańskiej w latach 1972-1983,
założycielka Stowarzyszenia Księgowych,
za swoją działalność społeczną i zawodową
odznaczona m.in.
Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski,
Krzyżem Partyzanckim, Krzyżem Armii Krajowej,
Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości
oraz Odznaką Weterana Walki o Niepodległość.
Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Rektor, Senat
i Społeczność Akademicka
Politechniki Poznańskiej
Z głębokim żalem żegnamy
ś+p
mgr Marię Pągowską
wieloletnią członkinię
Związku Nauczycielstwa Polskiego
w Politechnice Poznańskiej,
Kwestor Politechniki Poznańskiej
w latach 1972-1983,
oficera Armii Krajowej,
uhonorowaną
wysokimi odznaczeniami państwowymi
za swoją działalność patriotyczną,
społeczną i zawodową.
Cześć Jej Pamięci!
Koleżanki i Koledzy
ze Związku Nauczycielstwa Polskiego
w Politechnice Poznańskiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia