Z wielkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2018
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2018
Nowosci
Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr Elżbiety
Markwitz-Redzińskiej
Wieloletniej Zastępcy Dyrektora
ds. Opieki Zdrowotnej
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu,
a także Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa
Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Toruniu.
Była wspaniałym specjalistą, oddanym swojej pracy,
wzorem dla kilku pokoleń lekarzy.
Zapamiętamy Ją jako dobrego przyjaciela
i człowieka o wielkim, otwartym sercu.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja oraz pracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
w Toruniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia