Dnia 24 wr
This was published in the following publications on 22.09.2009:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 22.09.2009:
Głos Wielkopolski
Dnia 24 września 2009 r. w czwartek,
przy pomniku Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej
(al. Niepodległości, naprzeciw kościoła oo. Dominikanów),
odsłonimy 600 imiennych tabliczek upamiętniających
ś + p
Naszych Bliskich
którzy stracili życie w okresie istnienia
Polskiego Państwa Podziemnego, w czasie okupacji niemieckiej i sowieckiej
W Ich intencji oraz twórców i członków Polskiego Państwa Podziemnego,
a także Macieja Frankiewicza, członka Społecznego Komitetu Budowy
Pomnika, odprawiona zostanie o godzinie 16.00 w kościele
oo. Dominikanów msza święta, bezpośrednio po której nastąpi poświęcenie
nowych tablic w krużgankach kościoła.
Po przejściu, podczas uroczystości pod Pomnikiem, poświęcone zostaną
nowe tabliczki imienne.
Społeczny Komitet Budowy Pomnika
Polskiego Państwa Podziemnego i AK
End of content
No more pages to load