Zbigniewa Jakuba Pawełskiego
This was published in the following publications on 20.02.2019:
Kurier Poranny
This was published in the following publications on 20.02.2019:
Kurier Poranny
„Nikt nie umiera na ziemi,
dopóki żyje w sercach tych, którzy zostają”
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
ś+p
Zbigniewa Jakuba Pawełskiego
Emerytowanego pracownika Regionalnej Dyrekcji
Lasów Państwowych w Białymstoku.
Był Człowiekiem wielkiego serca, życzliwy,
koleżeński, wspaniały leśnik.
Do ostatnich chwil życzliwy, pogodny.
Pozostanie na zawsze w naszych sercach i wspomnieniach.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrektor, kierownictwo i pracownicy
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku
Są chwile i ludzie, których się nie zapomina
Wyrazy głębokiego współczucia i słowa otuchy
Rodzinie
z powodu śmierci
ś+p
Zbigniewa Jakuba Pawełskiego
emerytowanego Naczelnika Wydziału Marketingu
w RDLP w Białymstoku
składają
Dyrekcja i pracownicy
Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Oddział w Białymstoku
End of content
No more pages to load