Jerzego Dominika
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.09.2019
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.09.2019
Gazeta Wrocławska
Z ogromnym żalem żegnamy
Jerzego Dominika
– wspaniałego aktora filmowego i teatralnego,
występującego w Teatrze Polskim we Wrocławiu
w latach 1980–1982.
Grał na naszych scenach w przedstawieniach
takich reżyserów,
jak Jerzy Grzegorzewski, Tadeusz Minc, Piotr Paradowski,
Igor Przegrodzki czy Eugeniusz Korin.
Na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Rodzinie i Bliskim
składamy głębokie wyrazy współczucia.
Dyrekcja i Zespół Teatru Polskiego we Wrocławiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia