Marta Józefowicz z domu Kościńska

This was published in the following publications on 01.03.2019:
Żuławy i Mierzeja

........„Myślę, że Boski sens
miało to Moje Istnienie”........
Podziękowanie
Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy w tak bolesnych chwilach dzielili z nami smutek, żal, okazali wiele serca,
życzliwości i uczestniczyli w modlitwie oraz ceremonii pogrzebowej
Naszej ukochanej Żony, Córki i Siostry
ś+ p
Marty Józefowicz

z domu Kościńska
Wyrażamy wdzięczność Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym,
Zakładom pracy oraz Wszystkim obecnym w ostatniej drodze.
Dziękujemy również Wszystkim, którzy Martę wspierali w Jej życiu i pomagali w leczeniu.

Mąż, Rodzice, Brat z Rodziną.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Kochamy , Pamiętamy, Tęsknimy , Nigdy nie zapomnimy…..❤️❤️

Kochający


1yr

Image chosen by user
Maryuniu spoczwaj w pokoju .......

Na zawsze w Naszej pamięci.....


2yrs

Image chosen by user
Spoczywaj Martuniu w pokoju.....

Na zawsze w Naszej pamięci.


3yrs

Image chosen by user
.....NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI.....

Spoczywaj w pokoju.....


3yrs

Image chosen by user
Spoczywaj Martuniu w pokoju.........

Na zawsze w Naszej pamięci.......


4yrs

Image chosen by user
.....Boski sens miało Twoje Istnienie ......

Na zawsze w Naszej pamięci........


5yrs

Image chosen by user
Spoczywaj Martuniu w pokoju.

...Wieczna pamięć......


5yrs

Image chosen by user
"Czas nie leczy ran, On tylko przyzwyczaja do bólu....."

W życiu są piekne tylko chwile......


5yrs

Image chosen by user
" Czas nie leczy ran, On tylko przyzwyczaja Nas do bólu....."

W życiu bywają tylko chwile.....


5yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz dbać Jej Panie

Wieczna pamięć


5yrs

Image chosen by user
Kochamy, pamiętamy i nigdy nie zapomnimy........

Przyjaciele


6yrs

Image chosen by user
Nigdy o Tobie nie zapomnę.... Spoczywaj Martuniu w spokoju...

Znajoma


7yrs

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie..

koleżanka


7yrs

Image chosen by user
Kochana Martuniu nie ma ani chwili żebym o Tobie nie myślała. Już nigdy nie będzie tak samo. . . .

Przyjaciólka


7yrs

Image chosen by user
Najdroższa Córeczko kochamy Cię i tęsknimy strasznie..........

Rodzice


7yrs

End of content

No more pages to load