Pochylając się ze smutkiem nad
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2010
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2010
Gazeta Lubuska
Pochylając się ze smutkiem nad stratą nieodżałowanej elity politycznej i wojskowej naszego kraju, łączymy się w żałobie i cierpieniu z Rodzinami i Bliskimi wszystkich tragicznie zmarłych. Włączając się w uroczystości żałobne związane z tym tragicznym wydarzeniem Burmistrz Miasta Żagań oraz Rada Miasta Żagań dziękują wszystkim mieszkańcom Żagania za godne przeżywanie czasu Żałoby Narodowej. Apelujemy do wszystkich, aby pamięć o tragicznej katastrofie połączyła nas w głębokiej zadumie nad przyszłością naszej ojczyzny i miasta. Burmistrz Miasta Żagań Przewodniczący Rady Miasta Sławomir Kowal Zdzisław Mirski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
kasia
12 l