Stefan Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2018
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2018
Głos Koszaliński
Z ogromnym smutkiem przejęliśmy wiadomość o śmierci
Stefana Pawlaka
wieloletniego pracownika Urzędu Marszałkowskiego,
działacza sportowego i doskonałego organizatora,
otwartego na potrzeby drugiego człowieka.
Takim na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
Wyrazy najgłębszego współczucia
Najbliższym
składają
Marszałek
Olgierd Geblewicz
i Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego
Przewodnicząca Sejmiku Teresa Kalina
i Radni Województwa Zachodniopomorskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia