Mirosław Cieślik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.08.2009
Echo Dnia

<p>Z wielkim żalem pożegnaliśmy mgr Mirosława Cieślika. Żonie przekazujemy wyrazy współczucia. Pracownicy i studenci Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach</p>

Z wielkim żalem pożegnaliśmy mgr Mirosława Cieślika. Żonie przekazujemy wyrazy współczucia. Pracownicy i studenci Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek (*)

Gosc


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pokój Jego Duszy . 16 Rocznica Śmierci Mirosława Cieślika . Odszedł 04.08 . 2009 r . Pamiętamy .

Rodzina


10 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
R. I. P.

Gość


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pokój Ich Duszom . Mieczysław Cieślik i Mirosław Cieślik . Wieczny Odpoczynek Racz Im Dać Panie

Ewa


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiatr między drzewami szumem szeptów niesie, Echo twojego uśmiechu, twej miłości czułej, Pożegnanie, ale w sercu mego tchnienie Twe nie znika, Jak gwiazda na niebie, na wieki wieków blask swój rozświetla.

Gość


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci”

EWA


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
"W każdym życiu CZŁOWIEKA jest początek i jest też koniec " R. I. P.

Ewa


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
R. I. P.

Gość


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie Umiera Ten , Kto Trwa w Sercach i Pamięci Naszej .

Bliska Rodzina Pamięta i Zawsze Będzie Pamiętać .....


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
R. I. P.

Ewa


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
15 Rocznica Śmierci . R. I. P.

EWA


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pokój Twojej Duszy . 15 Rocznica Śmierci . Światełko Pamięci Dla Ciebie .

Ewa


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są ludzie , których Anioł śmierci przytula zdecydowanie za wcześnie . Śpieszmy Się Kochać Naszych Bliskich . Tak Szybko Odchodzą .... R. I. P.

EWA


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Można Odejść Na Zawsze , By Stale Być Blisko ..... <3

EWA


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiatr wspomnień niesie w sobie echo Twych słów, Przemijanie, jak płomień, odcisk na sercu zostawił, Twój ślad, jak gwiazda na niebie, wieczny blask mieć będzie. Wiatr między drzewami szumem szeptów niesie, Echo twojego uśmiechu, twej miłości czułej, Pożegnanie, ale w sercu mego tchnienie Twe nie znika, Jak gwiazda na niebie, na wieki wieków blask swój rozświetla.

EWA


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w Pokoju . Na Zawsze W Naszych Sercach i Pamięci <3

Ewa , Ania , Krystian i Patryczek <3


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ludzie Żyją Tak Długo , Jak Długo Inni Pielęgnują Pamięć o Nich Myśląc i Kochając . Pokój Waszych Dusz . Mirosław Cieślik i Mieczysław Cieślik R. I. P.

EWA


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śpieszmy Się Kochać Naszych Bliskich , Tak Szybko Odchodzą :( Pokój Waszych Dusz . R. I. P.

Ewa Kowalska Cieślik


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R. I. P.

Ewa Kowalska Cieślik


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pokój Twojej Duszy <3

EWA


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R. I. P.

EWA


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Człowiek umiera… Znowu za szybko! Człowiek umiera… Razem z nim wszystko.. Tylko wspomnienia po nim zostają, Które wciąż mgliste z czasem się stają, Których tak wiele, jednak za mało… Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie… Teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek w garści Cię trzyma, Trzyma za szyje, dusić zaczyna… Póki ktoś żyje, to go kochamy, Lecz to po śmierci go doceniamy. wtedy widzimy jaki był cenny, Wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota, Jakże naiwna życia prostota….. Wtedy wyrzuty nami władają, Wtedy uczucia hołdy składają… Wtedy za późno na przeprosiny, Jedno, co możemy – wciąż się modlimy…

E. M. C.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.IP.<3

EWA


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pokój Waszych Dusz . Mirosław i Mieczysław Cieślik . Na Zawsze w Naszych Sercach i Pamięci

Ewa i Ania


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia