Wanda Wiłkomirska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2018
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2018
Głos Wielkopolski
Odeszła ikona polskiej wiolinistyki
Wanda Wiłkomirska
związana z Międzynarodowymi Konkursami Skrzypcowymi im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu,
laureatka II nagrody w 1952 r.
Od 1981 r. pięciokrotnie pełniła funkcję członka Jury.
Żegnamy z wielkim smutkiem wspaniałą solistkę, legendarną postać polskiej kultury muzycznej,
ale także wspaniałego człowieka i przyjaciela,
Honorowego Członka Towarzystwa Muzycznego
im. Henryka Wieniawskiego.
Wieniawszczycy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia