Ewa Ściborska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2019
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2019
Dziennik Łódzki
Z ogromnym smutkiem i poczuciem wielkiej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp
Ewy Ściborskiej
Byłego Rzecznika Osób Niepełnosprawnych w Łodzi
Wspaniałej koleżanki, osoby szlachetnej i kompetentnej,
która przez lata uczyła nas wrażliwości,
służąc łodzianom pomocą
w zakresie ochrony praw osób z niepełnosprawnością
Dziękujemy za lata wspólnej pracy
oraz możliwość zmieniania Łodzi w miasto bez barier
Będzie nam brakowało Twojej rady,
inicjatywy i dobrego słowa
Rodzinie oraz Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Hanna Zdanowska
Prezydent Miasta Łodzi
oraz
Wiceprezydenci Wojciech Rosicki, Joanna Skrzydlewska, Małgorzata Moskwa-Wodnicka i Adam Wieczorek
Z ogromnym smutkiem i poczuciem wielkiej straty
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Ewy Ściborskiej
Byłego Rzecznika Osób Niepełnosprawnych w Łodzi.
Łączymy się w bólu
zRodziną i Bliskimi
oraz
składamy szczere wyrazy współczucia.
Radni – członkowie
Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej
Rady Miejskiej w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia