Barbara Plackowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.08.2019
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.08.2019
Gazeta Wrocławska
„Każdy człowiek, nawet najskromniejszy,
zostawia ślad po sobie (...), a jego życie zahacza
o przeszłość i sięga w przyszłość.”
A. Kępiński
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
Pani mgr inż.
Barbary Plackowskiej
byłego Członka Rady Nadzorczej
Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Energetyk”.
Pani mgr inż. Barbara Plackowska była zaangażowana w sprawy Spółdzielcze od początku jej istnienia.
Wyrazy głębokiego żalu i współczucia
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd oraz pracownicy
Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Energetyk” we Wrocławiu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia