Mariusz Chalamoński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.04.2019
Express Bydgoski

„Już nigdy nie będzie jak dawniej…
Wspomnienia są jedynie echem minionego szczęścia,
pozostaje bezmiar smutku i tęsknota”
Pożegnać kogoś, kto tak wiele dla nas znaczył, przychodzi z ogromnym trudem.
Niełatwo to powiedzieć, ale trzeba…

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 19 kwietnia 2019 roku odszedł
Nasz Najukochańszy Mąż, Tata, Teść i Dziadek

ś+p

dr hab. inż., prof. UTP

Mariusz Chalamoński

lat 68

Msza święta żałobna odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. w sobotę o godzinie 10:45
w kościele pw. św. Jadwigi Królowej przy ul. Wojska Polskiego 7 w Bydgoszczy.
Ceremonia pogrzebowa tego samego dnia o godz. 12:15
na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.

W smutku pogrążeni
Żona, Córka i Syn z Rodzinami

Plaża

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p

dra hab. inż.

M ariusza Chalamońskiego
prof. UTP

Rodzinie i Najbliższym

wyrazy głębokiego współczucia składają

Rektor, Senat i społeczność akademicka
Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego
im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 27 kwietnia 2019 r. (sobota) o godz. 10.40
w kościele pw. Świętej Jadwigi Królowej
przy ul. Wojska Polskiego 7 w Bydgoszczy.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.15
na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wiślanej
w Bydgoszczy.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w moim sercu.

M.


4 godz.

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już siedem lat kiedy odszedłeś, a cierpienie jest tak samo silne jak wtedy gdy widzieliśmy się ostatni raz. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci, wspomnieniach i w naszych sercach. Bardzo Cię kochamy i tęsknimy niewyobrażalnie mocno. Bądź szczęśliwy tam u góry.

T.M.K.


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Dziadka

J.


1

5 mies.

Dla Dziadka

J.


5 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię za Tobą

M.


5 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wczoraj była Wigilia. Piękna, rodzinna. Przy stole było słychać rozmowy, śmiech, ale do pełni szczęścia brakowało Ciebie, Twojego śmiechu, Twoich opowieści. I tak po prostu Twojej obecności. Bez Ciebie już nic nie jest takie jak dawniej. Wszyscy o Tobie pamiętamy i wspominamy. Dobrych Świąt tam u góry.

M.


5 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w spokoju

M.


7 mies.

Pamiętamy i bardzo tęsknimy.

T. M. J.


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy, kochamy Cię i bardzo tęsknimy.

T. M. J.


8 mies.

Spoczywaj w spokoju

T. i M


8 mies.

Spoczywaj w spokoju

T. i M


8 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato, dziękuję za wszystko czego mnie nauczyłeś, za cierpliwość, za dobre słowo i że zawsze miałeś dla mnie czas. Dziękuję za Twoją mądrość i ogromne poczucie humoru. I chociaż nie ma Ciebie fizycznie wśród nas, wierzę w Twojej niematerialną obecność. Na zawsze w moim sercu.

M.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już sześć długich lat bez Ciebie. Bardzo nam Ciebie brakuje. Mimo upływu lat, cały czas jesteś w naszych sercach i pozostaniesz na zawsze. Spoczywaj w pokoju.

T. M. J.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brakuje mi Ciebie Dziadku.

J.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo mi Ciebie brakuje. Spoczywaj w pokoju.

M.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w spokoju

M.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w naszych sercach. Bardzo nam Ciebie brakuje, myślimy o Tobie codziennie, wspominamy i nigdy Ciebie nie zapomnimy.

M., T., J.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj mija 5 lat odkąd nie ma Ciebie z nami. Wszystko potoczyło się za wcześnie, za szybko... I chociaż nie ma Ciebie z nami, pamięć o Tobie pozostanie w naszych sercach do końca naszych dni. Spoczywaj w pokoju i bądź szczęśliwy w innym, lepszym świecie.

T. M. K. J. D.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w naszych sercach.

T. M. i J.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspominamy, pamiętamy i zawsze będziemy o Tobie pamiętać. Na zawsze w naszych sercach.

M. i J., T., K., D.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w naszych sercach

M. J. T. D.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju

M.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Chociaż minęło już tyle czasu, nieustannie mi Ciebie brakuje. Zawsze będę o Tobie pamiętać. Życzę Tobie abyś był TAM szczęśliwy.

M.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P

Małgorzata K.


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia