Z głębokim żalem zawiadamiamy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2010
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2010
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 20 kwietnia 2010 roku odeszła od nas Kochana Żona, Mamusia, Teściowa, Babcia i Prababcia śp. MARIA DOMINICZAK Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się Mszą św. 23.04.2010 r. o godz. 13.00 w Katedrze w Koszalinie. Po mszy odprowadzimy zmarłą na miejsce spoczynku na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. (Kondukt wejdzie od ulicy Kamieniarskiej) Pogrążona w smutku Rodzina. Rodzina zapewnia transport z kościoła na cmentarz.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia