Jadwiga Jujeczka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2019
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2019
Głos Wielkopolski
Z ogromnym żalem żegnamy wspaniałego człowieka,
naszą Koleżankę
ś+p Jadwigę Jujeczkę
Położną o wielkim sercu, niezwykle oddaną pracy,
dobrą i życzliwą dla pacjentek i dla nas wszystkich.
Jej nagłe odejście jest dla nas bardzo bolesne.
Współpracownicy, przyjaciele,
pielęgniarki i położne oraz lekarze
Oddziału Położniczego Ginekologicznego
Szpitala Miejskiego im. F. Raszei w Poznaniu
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy współczucia
Msza św. odprawiona zostanie dnia 31 stycznia br.
o godz. 13.00 w kościele pw. św. Antoniego (Starołęka),
po czym odbędzie się pogrzeb.
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani
Jadwigi Jujeczki
długoletniego pracownika
Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei
Rodzinie Zmarłej
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei
w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia