Adam Rogoziecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2018
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2018
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Adama Rogozieckiego
Wieloletniego Dyrektora Rejonowego Oddziału
Wielkopolskiego Zarządu
Melioracji i Urządzeń Wodnych w Pile,
wspaniałego człowieka o wielkim sercu i umyśle,
wybitnego specjalistę w zakresie melioracji wodnych.
Życzliwość i serdeczność wobec innych,
rzadki dar zjednywania ludzi
oraz wysoka kultura osobista czyniły z Niego
osobę powszechnie lubianą i szanowaną.
Będzie Nam Go bardzo brakowało.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składają
Dyrekcja oraz pracownicy
WZMiUWwL w Poznaniu
Dyrekcje oraz pracownicy
Rejonowych Oddziałów WZMiUWwL
w Koninie, Lesznie, Ostrowie Wlkp., Pile
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
Adama Rogozieckiego
Wieloletniego Dyrektora
Rejonowego Oddziału Wielkopolskiego Zarządu
Melioracji i Urządzeń Wodnych w Pile
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składa
Marek Woźniak
Marszałek Województwa Wielkopolskiego
wraz z Zarządem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ewa Górska
8 l