Andrzej Wałęsa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2019
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2019
Dzień Nowotomysko-Grodziski
W imieniu władz samorządowych
Powiatu Nowotomyskiego
składamy kondolencje
oraz wyrażamy głęboki smutek i żal z powodu śmierci
ś+p
Andrzeja Wałęsy
Żegnamy wspaniałego człowieka, społecznika, pedagoga, wieloletniego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3
oraz Gimnazjum,
zastępcę burmistrza Nowego Tomyśla
w kadencji 2018-2023
Rodzinie Zmarłego
przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia
Zarząd i Rada Powiatu Nowotomyskiego
wraz z pracownikami
Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość,
że 10 kwietnia 2019 r., odszedł od nas
Andrzej Wałęsa
Zastępca Burmistrza Nowego Tomyśla,
wieloletni dyrektor Gimnazjum
i Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Tomyślu
oraz działacz na rzecz lokalnego samorządu
Rodzinie Zmarłego
przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia
Zarząd i pracownicy
Przedsiębiorstwa Usługowego
Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej
w Nowym Tomyślu Sp. z o.o.
Zarząd i pracownicy
Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej
w Nowym Tomyślu Sp. z o.o.
składają
szczere kondolencje
Rodzinie i Bliskim
zmarłego przedwcześnie
ś+p
Pana
Andrzeja Wałęsy
wieloletniego dyrektora nowotomyskich szkół
i zastępcy Burmistrza.
Cześć jego pamięci!
Zarząd i pracownicy
Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że w środę,
10 kwietnia 2019 r. odszedł od nas
ś+p
Andrzej Wałęsa
wieloletni Dyrektor naszej szkoły,
wiceburmistrz Nowego Tomyśla,
niezwykle oddany swojej pracy, zawsze życzliwy, inspirujący ciekawe inicjatywy swoich współpracowników, niedościgniony wzór...
Żonie Emilii, Synom:
Bartoszowi i Miłoszowi
oraz Wszystkim Najbliższym
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3
im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
Z głębokim smutkiem żegnamy
ś+p
Andrzeja Wałęsę
Zastępcę Burmistrza Nowego Tomyśla
w kadencji 2018 – 2023, dyrektora, nauczyciela, wychowawcę wielu pokoleń nowotomyślan
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składa
Burmistrz Nowego Tomyśla wraz z Pracownikami
Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia