Jadwiga Oleksik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.05.2018
Dziennik Zachodni

„Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciała swym odejściem smucić...
tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”

W dniu 30 kwietnia 2018 roku zmarła
przeżywszy 58 lat

lek. stom.

Jadwiga Oleksik

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w sobotę,
5 maja 2018 roku o godz. 13.00
w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej
w Katowicach-Podlesiu,
po czym nastąpi odprowadzenie na tamtejszy cmentarz.

O czym zawiadamia
pogrążona w głębokim smutku
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Brak słów! Nie mogę do końca uwierzyć! Taka miła, zawsze uśmiechnięta, zawsze wesoła Kobieta!</p><p>Największe i najszczersze wyrazy współczucia i pocieszenia dla Męża, Dzieci, Pani Teresy, Wojtka </p><p>i Całej Rodziny - przesyłają: Krystian Homa z Żoną Hanną i Mamą Lidią.</p><p>PS. Żegnaj Jadzieńko! Jeszcze raz serdeczne dzięki za to co dla nas Zrobiłaś. Niech Bóg da Tobie </p><p> wieczną radość!!! Jest czas pożegnania, ale jest też czas - kiedy znowu się Zobaczycie, On </p><p> nadejdzie! Krystian</p>

Krystian Homa


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia