Jadwiga Radziszewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2018
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2018
Echo Dnia
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
inż. Urszuli Jadwigi Radziszewskiej
z domu Kwiecień
wieloletniej Prezes i współzałożycielki
Towarzystwa Dobroczynności w Kielcach,
człowieka całym sercem oddanego pracy na rzecz biednych, niepełnosprawnych, starszych i potrzebujących.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Zarząd, Pracownicy i Członkowie
Towarzystwa Dobroczynności w Kielcach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia