Urszula Radziszewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2018
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2018
Echo Dnia
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 12.05.2018 roku,
po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 80 lat, zmarła
śtp
Urszula Radziszewska
z d. Kwiecień
inż. chemik,
współzałożycielka i wieloletnia Prezes
Towarzystwa Dobroczynności,
Radna I i II kadencji Rady Miasta w Kielcach,
społeczny członek Zarządu Miasta I kadencji.
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w bazylice katedralnej w dniu 17.05.2018 r. o godz. 12.00,
po którym nastąpi odprowadzenie Drogiej nam Osoby do grobu rodzinnego na Starym cmentarzu w Kielcach.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Zarząd, Pracownicy i członkowie
Towarzystwa Dobroczynności w Kielcach
z głębokim smutkiem zawiadamiają,
że dnia 12 maja 2018 roku zmarła w wieku 80 lat
ś+p
inż. Urszula Jadwiga Radziszewska
z domu Kwiecień
współzałożycielka i długoletnia Prezes
Towarzystwa Dobroczynności,
członek Zarządu Miasta
oraz radna Rady Miejskiej
w latach 1990-1998.
W roku 2003 laureatka Konkursu
„Barwy Wolontariatu”,
a w 2004 roku Nagrody Miasta Kielce
za całokształt działalności społecznej.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 17.05.2018 r.
o godz. 12.00 w Bazylice Katedralnej w Kielcach.
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Urszuli Radziszewskiej
Prezes Towarzystwa Dobroczynności, wspaniałego człowieka i społecznika
Wyrazy głębokiego współczucia składają
Rodzinie i Najbliższym
Dyrekcja i Pracownicy
Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
singsburt
7 l