Zygmunt Kołodziej

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.04.2018
Głos Pomorza

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 19 kwietnia 2018 roku zmarł w wieku 71 lat

ś+p Zygmunt Kołodziej
Msza św. odprawiona zostanie 24 kwietnia 2018 r. o godz. 11.00
w kościele w Zagórzycy. Wystawienie urny w kościele
o godz. 10.30, wyprowadzenie po mszy na cmentarz w Zagórzycy.
Pogrążona w smutku Rodzina

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ś.p. Zygmunta Kołodzieja wieloletniego działacza organów samorządowych, członka Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Kolejarz" w Słupsku. Wyrazy serdecznego współczucia Rodzinie oraz Bliskim składają Rada Nadzorcza, Zarząd i pracownicy SM "Kolejarz" w Słupsku

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>[*]</p>

Jolanta Targańska-Kot


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>To był bardzo twórczy, kreatywny człowiek. Szkoda</p>

Lech Zacharzewski


8 l

<p>Dyrektorze, Ty kształtowałeś moją drogę zawodową. Dzięki Tobie robię to, co kocham. Zawsze byłeś i pozostaniesz w mojej pamięci.</p>

Maria Reglińska


8 l

<p><em>Są chwile,ktore w pamięci zostają...</em></p><p><em>Są też osoby raz poznane,przez czas i One Niezapomniane...</em></p><p><strong>Dyrektorze,​pozostan​iesz w naszej pamięci.</strong></p>

Barbara Krasko


8 l

<p>Byłeś dla nas wzorem i pozostaniesz w naszej pamięci </p>

Urszula S arnowska


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Śmierć zabiera ludzi, ale wspomnień nikt nam nie odbierze.</p><p>Moje sięgają roku 1984, gdy powstawała "szesnastka". </p><p>Dyrektorze, zawsze byłeś doskonałym, niedościgłym organizatorem. Szacunek.</p>

J. Nowak


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia