Tadeusz Wypych
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2018
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2018
Dziennik Bałtycki
W imieniu całej rodziny
pragniemy podziękować wszystkim,
którzy łączyli się z nami w bólu i żałobie po śmierci
naszego kochanego męża, taty i dziadka
Tadeusza Wypycha
Dziękujemy serdecznie rodzinie,
kolegom ze Związku
i członkom pocztu sztandarowego
z NSZZ Solidarność Gdynia,
przyjaciołom oraz kolegom
z czasów szkolnych, pracy i kasy spółdzielczej,
znajomym, sąsiadom przyjaciołom rodziny,
rodzicom zawodników klubu sportowego
i wszystkim którzy towarzyszyli mu ostatnich dniach, uczestniczyli we Mszy Świętej i w ostatniej drodze.
Serdecznie dziękujemy również za wspaniałą posługę w czasie uroczystości pogrzebowych.
Pragniemy serdecznie podziękować tym, którzy się przyczynili do tego, że ta uroczystość była tak doniosła i pełna refleksji w tak pięknym miejscu.
Dziękujemy również wszystkim,
którzy przybyli na pogrzeb z daleka.
Nie sposób wyrazić wdzięczności naszymi słowami.
Wszystkim za wszystko składamy
serdeczne podziękowania,
za to że byliście z nami w tej trudnej dla nas chwili.
Z wyrazami wdzięczności.
Żona, Synowie, Synowe i Wnuki
Przeżywszy lat 72, opatrzony św. sakramentami,
odszedł od nas w dniu 16 grudnia 2018 r.
ś+p
Tadeusz Wypych
Wieloletni pracownik Stoczni w Gdyni.
Uczestnik wydarzeń grudnia 1970,
strajków sierpniowych
i wieloletni działacz Solidarności.
Jeden z pierwszych pracowników
Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej
Pracowników Przedsiębiorstw Morskich.
Msza święta odbędzie się
w dniu 20 grudnia 2018 r. o godzinie 8.00
w kościele pw. św. Brata Alberta na Przymorzu.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 10.00
w kaplicy cmentarza Łostowickiego w Gdańsku,
o czym zawiadamiają pogrążeni w bólu
Żona, Synowie, Synowe i Wnuki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia