Maria Białasik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.02.2019
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.02.2019
Gazeta Wrocławska
Odeszła od nas
Maria Białasik
emerytowany wieloletni nauczyciel
Zespołu Szkół Ekonomicznych.
Była życzliwą Koleżanką,
Człowiekiem o wielkiej dobroci i prawości,
cenionym przez uczniów i pracowników.
Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Dyrekcja oraz pracownicy
Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących
Odeszła od nas
Maria Białasik
emerytowany wieloletni nauczyciel
Zespołu Szkół Ekonomicznych.
Była życzliwą Koleżanką,
Człowiekiem o wielkiej dobroci i prawości,
cenionym przez uczniów i pracowników.
Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Dyrekcja oraz pracownicy
Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia