Gerard Nowak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2019
Gazeta Lubuska

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p

Gerarda Nowaka

byłego wieloletniego Dyrektora
Regionalnego Centrum Animacji Kultury.

Ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła nami do głębi.

Łączymy się w żalu
z Rodziną i Bliskimi

Dyrekcja i Pracownicy
Regionalnego Centrum Animacji Kultury
oraz
członkowie Lubuskiego Zespołu Pieśni i Tańca
im. L. Figasa

Plaża

Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia

Rodzinie i Przyjaciołom

z powodu śmierci

ś+p
Gerarda Nowaka

współtwórcy lubuskiego środowiska kulturalnego,
byłego dyrektora Regionalnego Centrum
Animacji Kultury w Zielonej Górze,
wieloletniego reżysera i dyrektora
Międzynarodowego Festiwalu Folkloru,
reżysera Lubuskiego Orszaku Trzech Króli,
nauczyciela i wychowawcy
wielu pokoleń polskich piosenkarzy,
wykładowcy Uniwersytetu Zielonogórskiego,
pasjonata muzyki oraz reżyserii widowisk estradowych

składa

Janusz Kubicki
Prezydent Miasta Zielona Góra

Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Gerarda Nowaka

wieloletniego dyrektora
Regionalnego Centrum Animacji Kultury
w Zielonej Górze,
reżysera widowisk muzycznych i teatralnych,
w tym Międzynarodowego Festiwalu Folkloru
oraz Orszaku Trzech Króli,
muzyka, animatora kultury, pedagoga,
postaci ważnej
dla zielonogórskiego środowiska kulturalnego.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy
wyrazy szczerego współczucia

Elżbieta Anna Polak
Marszałek Województwa Lubuskiego
wraz z Zarządem
Wioleta Haręźlak
Przewodnicząca Sejmiku Województwa Lubuskiego
wraz z Radnymi

Z bólem zawiadamiamy, że 25 marca 2019 roku
odszedł od nas w wieku 77 lat
kochany Mąż, Ojciec, Dziadek, Pradziadek

ś+p
Gerard Nowak

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 28 marca 2019 roku
o godz. 13.10 na cmentarzu komunalnym starym
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.
Pogrążona w żałobie
Rodzina
Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona
w dniu pogrzebu o godz. 11.00
w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca przy ul. Prostej.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

„Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje”

Dnia 25 marca 2019 r. zmarł

ś+p
Gerard Nowak

wieloletni przyjaciel, współpracownik,
wspaniały organizator.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wieloletniego reżysera lubuskiego Orszaku Trzech Króli.
Będziemy go pamiętać jako człowieka z talentem i pasją, oddanego ludziom i sprawom.
Współpraca z Tobą Gerardzie była dla nas zaszczytem.
Dziękujemy!

Przyjaciele z Orszaku Trzech Króli

Składając Żonie i Rodzinie
wyrazy najgłębszego współczucia z żalem i smutkiem żegnamy oddanego Przyjaciela i dobrego Człowieka
ś+ p Gerarda Nowaka
Spoczywaj w pokoju Gerardzie

Eleonora i Stanisław Szymkowiakowie

Żegnamy w poczuciu ogromnej i bolesnej straty
ś+ p Gerarda Nowaka
wspaniałego Przyjaciela i dobrego człowieka.
Dziękujemy za wieloletnią współpracę, wsparcie merytoryczne i artystyczne

Chór Polirytmia

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Gerarda Nowaka wspaniałego człowieka i wieloletniego przyjaciela Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej LOTUR. Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze kondolencje. Zarząd Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej LOTUR

Żonie i Rodzinie

ś+p Gerarda Nowaka
wyrazy szczerego współczucia
składają
Zarząd i członkowie
Stowarzyszenia Pro Cultura et Musica im. Edyty Stein

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

krystyna k


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech Pan Cie przyjmie do swojej orkiestry!

EK


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są ludzie, po których odejściu pozostaje coś ponad wspomnienia... Wdzięczna jestem za możliwość osobistych z Nim spotkań. ŻEGNAJ Gerard... W moim sercu pozostaniesz na zawsze ciepłym i serdecznym wspomnieniem. Bliskim życzę dużo sił do przetrwania bólu rozstania oraz nieustannej opieki płynącej z Góry. Maria Jałocha

Maria Jałocha


7 l

Żegnaj kolego z czasów nowosolskich.......

Dionizy Pasiewicz


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość

Lech Tylutki


7 l

wieczny odpoczynek

IK


7 l

Wyrazy współczucia dla całej rodziny,

Danuta Wszoła


7 l

Żegnaj Przyjacielu.

Marek Kanclerz


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziekuję Ci Gerardzie za wiele wspólnych przedsięwzięć na rzecz promocji naszego regionu. To był dla mnie wielki zaszczt ,że mogłam z Tobą współpracować, działać, niestety nie zdążyliśmy zrobić kolejnego projektu o którym tak niedawno mówiliśmy.. Na zawsze pozostaniesz w moich wspomnieniach. Łączę się w żalu z Rodziną i Bliskimi

Jadwiga Błoch


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żal i smutek.

Ewa K.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Zofia Tachmanska


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia