Bożena Raszeja -Wanic
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2019
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2019
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem i bólem pragniemy pożegnać naszego Przyjaciela
śp
Panią
Profesor dr hab. n. med.
Bożenę Raszeję-Wanic
wieloletniego kierownika Kliniki Nadciśnienia Tętniczego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Pani Profesor była dla nas niedoścignionym wzorem
oraz pełnym życzliwości Nauczycielem i Opiekunem.
Msza św. za spokój Jej duszy zostanie odprawiona
10 kwietnia 2019 r. o godz. 19.00 w Sanktuarium
pw. Przemienienia Pańskiego
przy ul. Długiej 1/2 w Poznaniu.
dr hab. n. med. Anna Posadzy-Małaczyńska
dr n. med. Maria Daszyńska
oddziałowa Dorota Kowalik
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia