Ineza Misarko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2009
Głos Szczeciński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2009
Głos Szczeciński
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko" Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki Inezy Misarko Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają współpracownicy z biura w Łozicach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
justyna z Barlinka
13 l
j.cz.
14 l
Mąż
15 l
beata
16 l
Byłe laborantki
16 l
Ewa
16 l
czeslaw pawliczek z rodzina
16 l
kotowscy
16 l
KONDOLĘCJE SKŁADAJĄ REJNIAKOW
16 l
TERESKA
16 l
babcia z wujkiem jankiem
16 l
Kondolencje
16 l
Koleżanka Kasia
16 l
Mąż z córką
16 l
KRZYSZTOF I EWELINA Z DZIECMI
16 l
natalia kowalczyk
16 l
Wioletta i Magdalena
16 l
Magdalena Puzik
16 l
rodzice
16 l
rodzice
16 l
siostra Ilona z rodziną
16 l
Beata Płotnicka
16 l
Mariola
16 l
PAMIĘTAMY
16 l