Małgorzata Plisiecka - Kędzia
This was published in the following publications on 13.09.2010:
Dziennik Łódzki
This was published in the following publications on 13.09.2010:
Dziennik Łódzki
Nasza Droga Koleżanka
Ś+P
Małgorzata Plisiecka-Kędzia „Majka”
zginęła tragicznie 9 września 2010 roku.
Małgosiu, tak często śpiewaliśmy razem „Połoniny niebieskie” i tak nieoczekiwanie już na nich jesteś.
Pamiętamy o Tobie, Ty pamiętaj o nas; kiedyś znowu zaśpiewamy je razem.
Jarku, Agatko, Janku,
pamiętamy razem z Wami, mimo bólu, o uśmiechu Małgosi i radości życia, jaką dzieliła się z każdym z nas.
Dzięki nim Małgosia pozostanie dla nas wzorem pogody i życzliwości.
Przyjaciele
Ś+P
Małgorzata Plisiecka-Kędzia
Mieliśmy przepłynąć tyle mórz, zdobyć tyle gór...
Wiele marzeń i planów naszej rodziny legło w gruzach wraz z Twoim tragicznym odejściem.
Tylko miłość do Ciebie została
i tylko ona nas może uratować.
Agata, Jaś, Jarek
End of content
No more pages to load
Marcin dla kochanej chrzestnej
15yrs
Anna Z
15yrs
Ciocia Wanda i Wujek Jurek
15yrs
Ewelina Gabrysia Tonia Michał
15yrs
Dorota, Wojtek, Agata,Maciej
15yrs
Basia, Wojtek, Maja i Ania
15yrs
iza
15yrs
Marek
15yrs
BJK
15yrs
Michał sąsiad z Bluszczowej
15yrs
Sławek B.
15yrs