Wacław Derlicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2017
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2017
Nowosci
Z czcią żegnamy
śp.
Wacława Derlickiego
burmistrza Brodnicy
w latach 1990-1998 i 2002-2010,
starostę nowomiejskiego
(1998-2002)
i radnego miejskiego Brodnicy
(2010-2014).
Znakomity, skuteczny samorządowiec,
oddany sprawom Brodnicy i jej mieszkańców.
Przyczynił się do dynamicznego rozwoju miasta,
które za jego kadencji zyskało markę
jednego z najlepiej zarządzanych miast
województwa kujawsko-pomorskiego.
Brodnica i nasz region
straciły szlachetnego obywatela.
Rodzinie
i przyjaciołom Zmarłego
przekazujemy wyrazy najgłębszego współczucia
i łączności w cierpieniu.
Przewodniczący
Rady Miasta Torunia
Marcin Czyżniewski
Prezydent
Miasta Torunia
Michał Zaleski
Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Wacława
Derlickiego
Starosty Nowomiejskiego
w latach 1999-2002.
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy szczerego współczucia
w imieniu Rady Powiatu, Zarządu Powiatu
oraz Pracowników Starostwa Powiatowego
w Nowym Mieście Lubawskim
składają
Kazimierz Wiśniewski
Przewodniczący Rady Powiatu
Andrzej Ochlak
Starosta Nowomiejski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l