Grzegorz Manyś

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2019
Głos Wielkopolski

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy,
że 26 grudnia 2018 roku
odszedł od nas na zawsze

Grzegorz Manyś

dr nauk medycznych

Ceremonia pożegnania odbędzie się
dnia 9 stycznia 2019 roku o godz. 12.30
na Cmentarzu Komunalnym Junikowo w Poznaniu.

Maja, Kasia z Rodzinami

Plaża

Z głębokim żalem żegnamy zmarłego

śp.
dr. n. med.
Grzegorza Manysia
wieloletniego pracownika
Oddziału Ginekologii Onkologicznej
Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu,
niezwykle rzetelnego i cenionego lekarza
oraz dobrego człowieka.

Dyrekcja i Pracownicy Szpitala
łączą się w bólu i modlitwie z Rodziną Zmarłego
oraz ze wszystkimi, których Jego śmierć
osobiście dotknęła i zabolała.

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p
dr. med. Grzegorza Manysia
starszego wykładowcy
Katedry i Kliniki Onkologii UMP

Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy szczerego współczucia

Kierownik Katedry i Kliniki Onkologii
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
wraz z Pracownikami

Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 26 grudnia 2018 roku zmarł
bliski nam kolega, przyjaciel, dobry człowiek

ś+p
dr n. med.
Grzegorz Manyś

Wyrazy współczucia
Rodzinie i Najbliższym

składają

koleżanki i koledzy
z Klubu Tenisowego „TOP” Poznań

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Teraz właśnie czytam i nie wierzę. Że tak doskonały skuteczny doktor ginekolog odszedł od nas na zawsze. Długie lata byłam jego pacjentką. Żal serce ściska. Zostanie w pamięci na zawsze. Amen

Hanna Okonek z Poznań


3 mies.

Panie Doktorze, Dziękuję za wszystko! Był Pan wspaniałym lekarzem i człowiekiem.

Ewa Szumska


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć

Grażyna Wasyniak


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kolejna rocznica wspaniałego lekarza

Grażyna Wasyniak


5 l

Dzięki Tobie doktorze mogłam urodzić dziecko jestem zdruzgotana twoim odejściem

Justyna Zwolińska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję Panie doktorze za wszystko. Niech Pan odpoczywa w spokoju

Alicja Arabczyk


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Współczujemy najbliższym nieżyjącego Pana dr.Grzegorza Manysia. Cześć Jego pamięci !

Ewa/z d. Płoszyńska/ i Maciej Pachciarkowie ze Słubic nad Odrą


6 l

Z wielkim żalem przyjmuję do wiadomości że odszedł mój kuzyn Grzegorz Manyś. Moje najszersze kondolencje dla rodziny Manyś. Kuzynka Ewa

Ewa Manys


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać. Dziękuję DOKTORZE

Katarzyna Sztylka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję DOKTORZE

Ewa


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Leczyłam się u p. doktora 20 lat. Wspaniały człowiek

Iwona Musielak-Bernaciak


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję .Minęło 20 lat i żyje.Dzięki Tobie Doktorze.

Hanna Dolczewska


6 l

Jestem głęboko poruszona. Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiłeś doktorze. Pacjentka z Mosiny

Renata Paczkowska


7 l

To niepowetowana strata

Maria Ostańska


7 l

Właśnie się dowiedziałam. Smutek ogromny. Dziękuję p. Doktorze za wszystko.

Pacjentka


7 l

wyrazy współczucia, był lekarzem któremu ufałam

pacjentka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jestem wstrząśnięta tą wiadomością. Dziękuję za wszystko. Był Pan wspaniałym lekarzem i człowiekiem. To zdecydowanie za szybko

Renata


7 l

Doktorze bardzo dziękuję za wszystko.

Pacjentka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję , Doktorze.

Pacjentka


7 l

Doktorze , dziękuję za wszystko . W sercu i myśli -na zawsze...

Pacjentka


7 l

Bardzo smutna wiadomość. Wyrazy współczucia

Maria z Ostrzeszowa


7 l

Wyrazy współczucia dla rodziny. Dr Manyś uratował mi życie i zdrowie, za co będę mu na zawsze wdzięczna

Zofia


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Głębokie wyrazy współczucia.

Pacjentka.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Beata


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia