Marcin Warziński

This was published in the following publications on 07.09.2010:
Gazeta Lubuska

<p>Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 2 września 2010 r. odszedł nagle w wieku 32 lat nasz kochany TATA, SYN i BRAT śp. MARCIN WARZIŃSKI Pogrzeb odbędzie się w środę 8 września 2010 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina</p>

Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 2 września 2010 r. odszedł nagle w wieku 32 lat nasz kochany TATA, SYN i BRAT śp. MARCIN WARZIŃSKI Pogrzeb odbędzie się w środę 8 września 2010 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina

Beach
<p>Jesteśmy głęboko poruszeni tragiczną śmiercią naszego Pracownika i Kolegi śp. MARCINA WARZIŃSKIEGO Rodzinie i Najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia Właściciele i współpracownicy z Piekarni-Cukierni &quot;GRONO&quot;</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

KOCHAM CIE I TESKNIE JUSTYNA


15yrs

Image chosen by user

TESKNIE ZA TOBA BRACISZKU J.


15yrs

Image chosen by user

Mirela z Arkiem


15yrs

Image chosen by user
<p>wyrazy współczucia</p> <p><br />Proszę przyjąć wyrazy współczucia</p>


15yrs

Image chosen by user

Magda z dziecmi. Tesknimy.


15yrs

Image chosen by user

Magda z dziecmi. Tesknimy.


15yrs

Image chosen by user

Magda z dziecmi. Tesknimy.


15yrs

Image chosen by user

Mirela


15yrs

Image chosen by user

Magda z dziecmi. Tęsknimy.


15yrs

Image chosen by user

Magda z dziecmi. Tęsknimy.


15yrs

Image chosen by user

Siostra Justyna z rodzina


15yrs

Image chosen by user

Mirela


15yrs

Image chosen by user

Magda z dziecmi. Tęsknimy.


15yrs

Image chosen by user

Mirela z Arkiem


15yrs

Image chosen by user

Magda z dziecmi. Tesknimy.


15yrs

Image chosen by user
<p>Sandra</p> <p style="text-align:left">Kiedy w smutek się pogrążasz,<br />wtedy ludzi za sobą pociągasz.<br />Jeśli ktoś lub Ty zachorujesz,<br />na dobre wieści oczekujesz.<br />Ale nie zawsze idzie gładko<br />i musisz zapomnieć co się stało.<br />Musisz gnać przed siebie<br />i nie pójść w życia cienie...</p>


15yrs

Image chosen by user

Mirela


15yrs

Image chosen by user

kasia


15yrs

Image chosen by user
<p>Mirela Arek i dzieci</p> <p>Był taki ktoś, kogo nie zastąpi nikt<br />Był taki dzień.lecz skończył się jak wszystkie dni<br />Był taki list, który nie zawierał słów<br />Był taki ktoś, kto nie wróci nigdy już</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Magda z dziećmi</p> <p>Tak bardzo tęsknię za Tobą...<br />Tak bardzo smutno mi jest... ;(<br />Im więcej o Tobie myślę...<br />Tym więcej płynie łez...</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Sandra</p> <p>Wspomnieniem się tyle żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci.Lecz to co w życiu minęło.Niestety,już nigdy nie wróci.</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Sandra</p> <p>wszystko się kończy ,wszystko przemija.I sen się przerywa-słodkie marzenia.Lecz coś jest w duszy,co nigdy nie minie.I wciąż trwać będzie,a tym jest-wspomnienie</p>


15yrs

Image chosen by user

Mirela


15yrs

Image chosen by user

Mirela


15yrs

End of content

No more pages to load